Kombi Servisi


Kombi Servisi

Kombiniz için boşuna bir servet ödemeyin! Piyasadaki çoğu kombi servisi şişirme fiyatlarla hizmet vermekte. Bu şekilde pahalı hizmet veren firmalar teknik kalite bakımından da yetersiz kalmaktadır. Kalite yüksek fiyatla değil tecrübe ve emekle olur. Isıtma sistemlerinizin tamirinde gereksiz harcamalar size performans olarak değil arıza ve fazla fatura olarak geri dönecektir. Kombi Servisi olarak maksimum kalite ve minimum maliyet esasına göre sizlere hizmet vermekteyiz.


Şirketimiz nakit ödeme yoluyla çalışmaktadır. Kredi kartı kabul edilmemektedir.

Kombi tamiri hizmetinde günümüz teknolojisini kullanmaktayız. Ayrıca kullandığımız kombi parçalarıda tamamen orijinal ve %100 garantilidir. Isıtma sistemlerinde parça kalitesi ve sıfır-ikinci el durumu çok önemlidir. Eğer cihazınıza daha önce kullanılmış veya yan sanayi bir yedek parça takılırsa bu kısa vadede size arıza olarak geri dönecektir. Gelen servislerin cihazınız için kullandığı yedek parçaların orijinalliği ve kullanılmış olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Kombinizin tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı hızlı servis ağı Kombilerinizin arızalarının kontrolü profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kombi cihazlarınız için servis arayışınızda firmamızı tercih edin. Kaliteli ve ekonomik kombi servisinden faydalanın. İstanbul kombi servisliğinde öncü hizmet. İstanbul’de yer alan kombi Servisi, müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Her marka model kombi ile ilgili arızaları onarmakta, kombi bakımları ve temizliklerini gerçekleştirmektedir. Sertifikalı teknisyenlerimiz, kaliteyi, profesyonel kombi tamirlerini zamanında ve uygun bütçe ile tamamlamak için gerekli uzmanlığa ve donanıma sahiptir. Güvenilir teknisyenlerimiz, herhangi bir ek zararın meydana gelmesini önlemek için sorunu olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde onarmaya çalışacaktır. Kombi Servis tarafımızca gerçekleştirilen tüm kombi tamir servisi hizmetleri garantimiz altındadır. Bir onarım başarısız olursa, ücretsiz bir takip onarımı yapılır. Kombi sorunları asla çözümsüz değildir. Uygun fiyatlarla kombi bakım ve onarım hizmeti için bugün bizi arayın!

Servis Olanaklarımızdan Bazıları;
- Aynı Gün Servis Hizmeti
- Orjinal Yedek Parça
- 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
- Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
- Petek ve Radyatör Temizleme
- Kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti